W dniach 9-11 września na poznańskim Hipodromie Wola odbędzie się druga edycja Targów GREEN AREA SHOW. Na wydarzenie zapraszają liderzy z sektora maszyn, urządzeń i narzędzi ogrodniczych oraz komunalnych.

Spotkanie profesjonalistów po długiej przerwie

W tym roku ponownie profesjonaliści i pasjonaci z branży ogrodniczej spotkają się w przestrzeni, która da im maksimum korzyści. Poznają nowości, wymienią wiedzę oraz – co najciekawsze – będą mieli szansę na testowanie sprzętu w terenie. Pierwsza odsłona Targów cieszyła się dużym zainteresowaniem zarządców zieleni miejskiej i dróg, architektów krajobrazu oraz firm zajmujących się wykonawstwem ogrodów. Nie zabrakło również właścicieli hoteli, parków, pól golfowych
i centrów ogrodniczych, a także szkółkarzy i właścicieli gospodarstw ogrodniczych.

Targi to również dobra okazja na zaprezentowanie nowości. Uczestnicy minionej edycji podkreślali, że to właśnie nowości na nadchodzący sezon przyciągnęły ich na wydarzenie.

GAShow to jedyne takie wydarzenie w Polsce! W programie:

✅ maszyny i narzędzia w czasie pracy

✅ możliwość samodzielnego testowania urządzeń

✅ najpopularniejsze marki i czołowi producenci

✅ szansa realnego zatowarowania

✅ premiery rynkowe i katalogi na sezon 2022

✅ trendy branżowe

✅ konferencje i seminaria

Pokazy maszyn na żywo

Najważniejszym punktem innowacyjnej formuły wydarzenia są dynamiczne pokazy maszyn, urządzeń i sprzętu ogrodniczego, komunalnego i golfowego na zewnętrznych powierzchniach demonstracyjnych. Uczestnicy Targów będą mogli poznać praktyczne zalety najbardziej znanego sprzętu, a nawet samodzielnie go przetestować.

Bądź z nami podczas GREEN AREA SHOW

Dzięki zaangażowaniu topowych marek i liderów branży GREEN AREA SHOW ma szansę na miano jednego z kluczowych wydarzeń w branży ogrodniczej w naszym kraju, szczególnie w sektorze maszyn, urządzeń i narzędzi.

Zapraszamy do udziału! Szczegóły na www.gashow.pl

Bezpłatna rejestracja dla profesjonalistów: https://rejestracja.tobilet.pl/pl/gashow21-bilet-profesjonalisci/

Zakup biletu indywidualnego: https://tobilet.pl/green-area-show-2021.html

 

 

 

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 0

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

PRZEMYSŁAW STAŁOWSKI lipiec-sierpień | 4 (57) 2021

Beton wałowany

Wbrew powszechnej opinii wykonanie betonu wałowanego to nie jest tylko rozłożenie materiału i jego zawałowanie walcami. Beton taki „nie wybacza” i nie może być tutaj mowy o błędach w realizacji czy też nieprawidłowym doborze składników. W przypadku betonu wałowanego dobór surowców jest kluczowy i stanowi połowę sukcesu dla równej i jednorodnej warstwy nawierzchni. A zatem – jak zadbać o właściwą jakość i prawidłowe zasady wbudowywania betony wałowanego?