WYDANIA W WERSJI
ELEKTRONICZNEJ


Praca zarządcy dróg wymaga mobilności oraz sprawnego wykonywania obowiązków zarówno przy biurku, jak i w terenie. Merytoryczne wsparcie i zestaw gotowych narzędzi powinny być zatem dostępne w każdym miejscu, aby zapewnić wygodę i łatwy dostęp do wiedzy. Mając na uwadze wyzwania, z którym mierzą się zarządcy dróg, stworzyliśmy wydania w wersji elektronicznej, które:

  • można czytać na dowolnym urządzeniu
    mobilnym
  • są dostępne o każdej porze dnia i nocy
  • umożliwiają szybki dostęp do
    narzędzi i wydań archiwalnych


ZAMÓW PRENUMERATĘ

CO ZYSKUJESZ?

Zamawiając prenumeratę “Dróg Gminnych i Powiatowych” zapewniasz sobie stały dostęp do ekskluzywnych artykułów prawnych oraz przydatnych porad napisanych przez radców prawnych. Jako czytelnik naszego magazynu uzyskasz także aktualne wskazówki dotyczące utrzymania i modernizacji dróg, finansowania nowych inwestycji drogowych oraz wdrażania nowoczesnych technologii. Ponadto otrzymasz dostęp do inspirujących artykułów dziennikarskich, case studies oraz gotowych narzędzi.

MULTIMEDIA
W TREŚCI

Prenumerata profesjonalna to nie tylko artykuły i praktyczne narzędzia, ale także filmy oraz animacje, które pomagają w przystępny sposób poszerzyć wiedzę. Multimedia w treści w atrakcyjny sposób rozszerzają i uzupełniają prezentowane treści.

WŁASNA
BIBLIOTEKA

Elektroniczny dostęp do magazynu pozwala na korzystanie z biblioteki zawierającej wszystkie wydania archiwalne oraz bogatą bazę praktycznych narzędzi na własny użytek.

INTUICYJNA
NAWIGACJA

Czytanie artykułów, pobieranie narzędzi czy korzystanie z biblioteki wiedzy jest wygodne i bazuje na intuicyjnej nawigacji, dzięki temu z ewydań mogą korzystać nawet komputerowi laicy.

CZYTASZ NA DOWOLONYM URZĄDZENIU

Elektroniczna wersja wydań i praktycznych narzędzi jest przystosowana do wyświetlania na ekranach wszystkich urządzeń mobilnych, niezależnie od ich wielkości. Wszystkie artykuły, filmy, zdjęcia i formularze wyświetlą się poprawnie na:

  • smartfonie
  • tablecie
  • laptopie i monitorze komputera stacjonarnego