Wydarzenia

WIĘCEJ ŚWIATŁA – Najlepiej oświetlona gmina i miasto 2017 roku i Najlepsza inwestycja oświetleniowa 2017 roku – rozstrzygnięcie konkursu

ROZSTRZYGNIĘCIE XIX edycji konkursu: NAJLEPIEJ OŚWIETLONEJ GMINY I MIASTA 2017 r.

Tytuł NAJLEPIEJ OŚWIETLONEJ GMINY I MIASTA 2017 r. przyznano Gminie Olsztyn za: iluminację Starego Miasta organizowaną w ramach obchodów Warmińskiego Jarmarku Świątecznego, przebudowę ul. Pieniężnego wraz z budową plant miejskich, przebudowę parkingu przy Centrum Handlowym Manhattan, budowę ścieżki pieszej pomiędzy zapleczem sklepu Auchan a osiedlem Brzeziny, rewitalizację Parku Jakubowo oraz remont i przebudowę terenów zielonych w zbiegu ulic Jagiellońskiej i Poprzecznej.

Tytuł NAJLEPSZEJ INWESTYCJI OŚWIETLENIOWEJ 2017 r. przyznano oświetleniu budynku firmy COMARCH w Łodzi, które zostało zrealizowane przez Firmę LUG Light Factory Sp. z o.o.

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą PRENUMERATĘ.

   
STREFA DLA
PROFESJONALISTÓW

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 62

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

TADEUSZ KOPTA marzec-kwiecień | 2 (37) 2018

Rowerem po dawnych liniach kolejowych

Pomysł przekształcania dawnych linii kolejowych na drogi rowerowe nie jest niczym nowym, jednak ostatnio bardzo zyskał na popularności. Ze względu na niewielkie nachylenia i nierzadko malownicze położenie nieużywane tory stanowią atrakcyjną lokalizację tras dla cyklistów. Przyjrzyjmy się kilku funkcjonującym już tego typu trasom rowerowym oraz zaletom i wadom zastosowanych w nich rozwiązań.