Wydarzenia

Wszystkie drogi prowadzą do Kielc

XXII Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA - POLSKA to największe wydarzenie tego sektora w Europie środkowo-wschodniej oraz jedno z najważniejszych na Starym Kontynencie. Co roku w czasie wydarzenia swoją ofertę prezentuje ponad 400 firm z ponad 20 krajów całego świata. Wystawa zajmuje 20 000 metrów kwadratowych. Kolejna edycja targów już od 31 maja do 2 czerwca 2016 r. w hali Targów Kielce.

Targi KielceAUTOSTRADA-POLSKA oraz odbywające się w tym samym czasie XII Międzynarodowe Targi Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFICEXPO – TIL, VIII Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego – Pojazdy Użytkowe ROTRA i II Salon Europarking kompleksowo obejmują zagadnienia związane z drogownictwem, infrastrukturą, transportem drogowym i technologiami parkingowymi. Targi odbywają się pod patronatem najważniejszych instytucji związanych z tym sektorem.

- Już dzisiaj wiemy, że tegoroczne targi będą miejscem prezentacji najnowocześniejszych urządzeń, maszyn, sprzętu budowlanego i specjalistycznego. Ciężki sprzęt będzie można podziwiać podczas pokazów dynamicznych, na specjalnie przygotowanym terenie. Ekspozycje kilkuset firm, w tym liderów rynku, z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

[ . . . ]

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą PRENUMERATĘ.

   
STREFA DLA
PROFESJONALISTÓW

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 61  Strona 62

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

Wydarzenia marzec-kwiecień | 2 (25) 2016

Zaproszenie

Redakcja magazynu DROGI gminne
i powiatowe
zaprasza wszystkich zarządców dróg
oraz starostów, prezydentów miast, burmistrzów i wójtów na
KONFERENCJĘ OŚWIETLENIOWĄ,
która odbędzie się
w dniach 7–8 czerwca 2016 r., w Warszawie

marzec-kwiecień | 2 (25) 2016

Najjaśniejsze targi w stolicy

Ponad 14 tys. odwiedzających przyciągnęły XXIII Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO 2016, które trwały od 27 do 29 stycznia br. Uwagę całej branży przykuły nie tylko stoiska ekspozycyjne, ale również specjalistyczne konferencje, szkolenia i warsztaty odbywające się w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI. DROGI gminne i powiatowe Fot. Agencja