Wydarzenia

Wokół inteligentnych systemów transportowych

Już po raz dziewiąty w Warszawie, w dniach 16-17 maja br., odbędzie się Polski Kongres Inteligentnych Systemów Transportowych. Głównym tematem tegorocznego spotkania będą systemy zarządzania ruchem i nowoczesne technologie stosowane w transporcie publicznym.

Program dziewiątej edycji wydarzenia wzbogacono o dodatkową sesję naukową, która zostanie zorganizowana wspólnie przez Stowarzyszenie ITS Polska oraz Urząd Miasta Stołecznego Warszawy. W trakcie tego bloku tematycznego zostaną omówione wyniki badań oraz wnioski z prac naukowych, które w przyszłości mogą znaleźć zastosowanie również w praktyce.

Pozostałe sesje

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą PRENUMERATĘ.

   
STREFA DLA
PROFESJONALISTÓW

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 39

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

Wydarzenia SEBASTIAN LUDWICZAK maj-czerwiec | 3 (26) 2016

O poprawie bezpieczeństwa na drogach na terenie Krotoszyna

„Niskonakładowe metody poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Strefy ruchu uspokojonego” – to temat I Forum Zarządców Dróg, które odbyło się 18 kwietnia br. w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele: GDDKiA, Starostwa Powiatowego w Krotoszynie, krotoszyńskiego Zarządu Dróg, a także Policji i Straży Miejskiej. Nie zabrakło również zarządców dróg oraz projektantów.